«
 1. Anasayfa
 2. Kilo Vermek
 3. Acı Biber Yiyerek Hızlı Kilo Verin

Acı Biber Yiyerek Hızlı Kilo Verin

Acı Biber Yiyerek Hızlı Kilo Verin, sorusuna bu makalemiz de acı biber yiyerek kilo vermek gibi  detaylı  bilgilere yer vereceğiz. Acı biber yemenin bir diğer yararı ise yağ yakıcı özelliği sayesinde hızlı kalorilerinizi yakarak sağlıklı şekilde hızlı kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Acı Biber Yiyerek Hızlı Kilo Verin, sorusuna bu makalemiz de acı biber yiyerek kilo vermek gibi  detaylı  bilgilere yer vereceğiz. Acı biber yemenin bir diğer yararı ise yağ yakıcı özelliği sayesinde hızlı kalorilerinizi yakarak sağlıklı şekilde hızlı kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Acı Biber kürü ile de diyet listenize ekleyebilir, bu kür sayesinde bir çok diyet listesindeki besinlerden daha etkili olacaktır. Bir çok kişi acı biberini acı ile sevmektedir, aslında ne kadar faydalı yada zararlı olduğunu bilmemektedirler. Acı biber vitamin bakımından bir çok meyve kadar yararlı olan vitaminler içermektedir. Bu vitaminler arasında B, C ve K Vitaminler yer almaktadır.

acı biber yiyerek zayıflama, acı biber yiyerek zayıflamanın yolları soruna bu makalemizde detaylı şekilde yer veriyoruz.

Acı Biber Yiyerek Kilo Vermek

Acı biber, vücuttaki oksijenin artmasında önemli roller oynamaktadır. Metabolizmanın hızlı ve sağlıklı şekilde çalışmasında önemli besinler arasında da yer almaktadır. Düzenli tüketimlerinizde bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olmaktadır, ancak fazla ve abartılı tüketimlerde ise mide yanmaları gibi sıkıntılara yol açmaktadır. Kolay sindirime ve oldukça hızlı kilo vermeye yardımcı olan acı biberi denemeyi ihmal eteyin.

Not: Midesi hassas olan, acıya dayanıklığı olmayan, hemorotit, basur gibi sıkıntlıları olan kişilerin tüketmesi halinde bazı sorunlara yol açmaktadır. Bunun için doktor kontrolünde tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 • Maden Suyu ve Yoğurt Kürü İle Zayıflayın

Acı Biber Kürü Nasıl Yapılır

Evde basit ve kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz malzemeler arasında olan acı biber kürü ile vücudunuzdaki yağları yakarak hızlı kilo vermeniz mümkün. Sindirim sıkıntısı olan kişiler içinde tavsiye edilen Acı biber kürü ile günlük tüketimlerde daha fit ve enerjik bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Acı Biber Kürü Malzemeleri;

 • 3 Adet Limon ( Sıkılmış )
 • 3 Su Bardağı Sıcak Su ( Kaynatılmış )
 • 3 Tatlı Kaşığı Kırmızı Pul Biber

Acı Biber Kürü Tarifi;

Yukarıda belirtilen her evde ortalama ihtiyaçlardan bulunan malzemeler arasındadır, Boş Çorba kasesine yukarıda belirttiğimiz 3 malzemeyi iyice karıştırın ve günlük düzenli olarak 3 bardak tüketmeyi ihmal etmeyiniz. Taze tükettiğiniz taktirde fazla yağlarınızı yakarak hızlı kilo verebilirsininiz, Ayrıca tükettiğiniz acı biberi küründen midenizin yanmaması için ortalama 3 litre su içmeyi ihmal etmeyin.

Acı Biber Kürü Faydaları

Acı Biber Çayı

Acı Biber Çayı Malzemeleri;

 • 1 Çay kaşığı pul biber
 • 1 diş ezilmiş sarımsak
 • yarım limon
 • 1 Su bardağı sıcak su
 • 1 Tutam ise biberiye otu

Acı Biber Çayı Tarifi;

Kaynatmış olduğunuz 1 su bardağına yukarıda pul biber, sarımsak ve biberiye otunu ilave ederek 5 dakika demlenmesini bekleyin. Bekledikten sonra kaynattığınız suyu süzün ve limon ilave edin, çayın aromalandırma amacı ile 1 çay kaşığı kadar bal konulabilir. Bu karışımı düzenli olarak günde en fazla 2 defa tüketmeniz önerilmektedir.


Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *